ارتودنسی ارزان

ارتودنسی ارزان

ارتودنسی درمانی جهت بهبود عملکرد دهان و دندان است ، سرمایه گذاری کردن روی این درمان از هر نظر برای شما منفعت به همراه دارد ، ارتودنسی ضمن بهبود جایگاه اجتماعی شما ، می تواند سلامت عمومی شما را تضمین کند.

ارتودنسی ارزان برای افراد بزرگسال

درمان ارتودنسی درمان هزینه بر و گران قیمت محسوب می‌شود که اغلب برای طیف گسترده ‌ای از افراد با سطح مالی متوسط، تامین آن دشوار است. اما نگران نباشید، نباید ناامید و دلسرد شوید چرا که روش‌های زیادی برای درمان ارتودنسی ارزان‌ قیمت برای افراد بزرگسال وجود دارد. در اینجا با برخی از مجاری تأمین هزینه ‌های درمان ارتودنسی آشنا می‌شوید.

براکت فلزی معمولی

براکت فلزی معمولی در مقایسه با الاینر شفاف (اینویزالاین) یا براکت سرامیکی یا براکت پشت دندانی که به سطح پشتی دندان‌ها چسبانده می‌شود، ارتودنسی  ارزان تر و از طرفی بسیار کارآمد محسوب می‌شود.

براکت معمولی روش مؤثری برای اصلاح بیشتر مشکلات ارتودنسی است. اگر چه ممکن است براکت فلزی هنگامی که به دندان‌ها چسبانده می‌شود چندان ظاهر خوبی نداشته باشد اما براکتهای فلزی امروزی بسیار بهتر از گذشته بوده و سبک‌تر و کوچک‌تر ساخته می‌شوند.

ارتودنسی در کلینیک دانشکده دندانپزشکی

می‌توانید به جای این که در مطب و یا کلینیک دندانپزشکی خصوصی به ارتودنتیست مراجعه نمایید، به جای آن به مراکز دولتی و دانشگاهی مراجعه کنید. بسیاری از دانشکده‌های دندانپزشکی برای درمان‌های دندانپزشکی و ارتودنسی در روزهای مشخصی به روی عموم باز هستند و تحت نظارت دانشجویان آموزش دیده و یا فارغ ‌التحصیلان ارتودنسی قرار دارند.

از ارتودنتیست سؤال کنید

در صورتی که به دنبال روش‌های ارزان تر درمان ارتودنسی هستید، بیشتر کلینیک‌های ارتودنسی روش‌هایی برای درمان ارزان قیمت ارتودنسی به شما پیشنهاد می‌کنند.

درمان اعتباری و اقساطی ارتودنسی

یکی از روش‌های تأمین هزینه درمان‌های گران ‌قیمت ارتودنسی ، این است که به دنبال درمان‌های اقساطی و اعتباری باشید. به این ترتیب می‌توانید در بلند مدت هزینه را بپردازید.

مراجعه به خیرین دندانپزشک

در برخی نواحی ممکن است برنامه ‌های درمان‌های خیریه برای کمک به خانواده‌ های کم بضاعت و بی ‌بضاعت انجام شود.

۴/۵ - (۷ امتیاز)
ارتودنسی چیست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.