مزایای مراجعه به متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی

مانند هر روش پزشکی ، درمان ارتودنسی بدون خطر نیست. از آنجا که درمان ارتودنسی شامل حرکت دندان ها از طریق استخوان و ساختارهای اطراف آن است ، عوارض آن می تواند در هر زمانی حتی در طول درمان پدیدار شوند؛ شناختن علائم ، درک چگونگی پیشرفت درمان و اطمینان از پیشرفت در مسیر علمی به دانش تخصصی نیاز دارد.

خطرات درمان ارتودنسی بدون نظارت چیست؟

روشهای ارتودنسی که بدون نظارت حرفه ای انجام می شود می تواند منجر به نتایج ناامیدکننده شود و باعث صدمات پایدار به دندان ها و لثه های شما شود. یک لبخند ناخوشایند ، لثه های آسیب دیده و حتی از دست دادن دندان ها ممکن است رخ دهد.

یک متخصص ارتودنسی پیشرفت و سلامت دهان و دندان شما را در تمام طول مدت درمان شما تحت نظارت قرار می دهد.

متخصص ارتودنسی، متخصص رفع صحیح ناهنجاری دندانها است. آنها این تجربه و دانش را دارند که علائم هشدار دهنده را زود تشخیص دهند تا هیچ آسیبی متوجه باقی دندان ها نشود.

آنها همچنین این توانایی را دارند که با خیال راحت درمان شما را برای بهترین و پایدارترین نتیجه تغییر دهند.

متخصص ارتودنسی چیست؟

یک متخصص ارتودنسی زندگی خود را به طور مداوم وقف ارتقا دانش در زمینه ارتودنسی به روز می کند.

در واقع ، ارتودنتیست ابتدا یک دندانپزشک عمومی آموزش دیده و با تجربه قبل از انجام تخصص های معتبر اضافی بود. این شامل یک موقعیت بسیار رقابتی برای آموزش برای ۳ سال مطالعه تمام وقت می باشد.

متخصص ارتودنسی چگونه می تواند در هزینه و وقت شما مفید باشد؟

ارتودنتیست قادر خواهد بود تا یک سیستم دقیق درمانی را پیشنهاد دهد تا از شکست درمان جلوگیری کند و نیازی به انجام درمان های مکمل نداشته باشید.

جراحی اصلاحی هرگز چیزی نیست که یک متخصص به آن توصیه کند ، زیرا می تواند کاملاً تهاجمی باشد و به دوره های بهبودی طولانی نیاز دارند. به همین دلیل متخصص ارتودنسی برای اطمینان از بی خطر بودن و اثربخشی معالجه ، از نزدیک تحت نظارت قرار می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *