متخصص ارتودنسی در غرب تهران

ارتودنسی غرب تهران

متخصص ارتودنسی در غرب تهران یا دیگر نقاط تهران را با چه معیاری انتخاب کنیم؟ اگر تصمیم دارید دندان‌های خود را ارتودنسی کنید باید مواردی را برای انتخاب متخصص ارتودنسی در سعادت آباد یا هرجای دیگر در نظر بگیرید. اما بهترین دکتر ارتودنسی کیست؟ با ما باشید تا مجموعه‌ای از معیارهای بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران را با هم ببینیم.

 

متخصص ارتودنسی در غرب تهران

 

آدرس مطلب غرب تهران: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد ۲

مهمترین ویژگی متخصص ارتودنسی غرب تهران

شاید خیلی ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد؛ اما مهمترین ویژگی متخصص ارتودنسی، متخصص بودن وی است. بسیاری از افراد به این نکته توجه نمی‌کنند و برای ارتودنسی به یک دندانپزشک عمومی مراجعه می‌نمایند. یک متخصص ارتودنسی، پس گذراندن دوره شش ساله عمومی دندانپزشکی، باید دوره تخصصی سه یا چهار ساله ارتودنسی را به صورت آکادمیک گذرانده باشد.

پس اگر به دنبال متخصص ارتودنسی در سعادت آباد یا هرجای دیگر هستید، توجه کنید که برای این کار به دندانپزشک عمومی که صرفا به صورت تجربی ارتودنسی را فرا گرفته یا دوره‌های غیر آکادمیک گذرانده، مراجعه نفرمایید.

 

بهترین متخصص ارتودنسی در سعادت آباد

 

متخصص ارتودنسی سعادت آباد چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

متخصص ارتودنسی در غرب تهران یا هر نقطه دیگر تهران تلاش می‌کند با درمان ناهنجاری ها و بی نظمی های مربوط به فک و دندان، علاوه بر مقاصد زیبایی، عملکرد آن ها را نیز بهبود بخشد. انواع خدماتی که یک ارتودنتیست ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

  • درمان ناهنجاری های فک مثل انحراف فک یا بزرگی و کوچکی فک بالا و پایین.
  • درمان ناهنجاری های ساده دندان مثل نامرتب بودن دندان ها یا وجود دندان اضافه.
  • درمان ناهنجاری های پیچیده دندانی مثل وجود فاصله نامعمول بین دندان ها.
  • درمان موارد دیگر ناهنجاری فک و صورت مثل شکاف لب و کام یا همان لب شکری.

 

متخصص ارتودنسی غرب تهران

 

در انتخاب دکتر ارتودنسی غرب تهران به چه مواردی توجه کنیم؟

برای انتخاب دکتر و متخصص ارتودنسی در غرب تهران یا محدوده سعادت آباد چند نکته را درنظر بگیرید تا پروسه درمانی شما به بهترین شکل طی شود:

  • تحقیق و بررسی کنید تا مواد و متریالی که متخصص ارتودنسی به کار می‌برد، با کیفیت و درجه یک باشد.
  • یک متخصص ارتودنسی خوب به طور کامل به شما آموزش می‎دهد که روند بهداشت دهان و دندان شما در این دوره چگونه است.
  • متخصص ارتودنسی سعادت آباد یا هر نقطه دیگر، باید به صورت شخصی روی دندان شما کار کند و دستیار خویش را برای کارهای اصلی و مهم نگمارد.
  • مطب متخصص ارتودنسی سعادت آباد باید دسترسی مناسبی در این محل داشته باشد تا در صورت تداوم و تکرر مراجعه، مشکلی برای بیمار ایجاد نکند و سهل الوصول باشد.
  • دکتر ارتودنسی می‌تواند فلوشیپ‌هایی افزون بر دوره آکادمیک خود بگذراند و دانش خود را به روز کند. در انتخاب متخصص ارتودنسی سعادت آباد این عامل را در نظر بگیرید.
  • تمرکز یک متخصص ارتودنسی باید درمان شما در کمترین زمان ممکن باشد، ولی کوتاه شدن زمان نباید فدای کیفیت و استانداردهای درمان شود.

یکی از موارد تاثیرگذار در انتخاب متخصص ارتودنسی، قیمت ارتودنسی است. البته نه به این معنی که هر مرکز و کلینیک که هزینه های کمتری دریافت کند بهتر است، اما داشتن شرایط پرداخت قسطی و قیمت های منصفانه با توجه مهارت متخصص، باعث می شود تا مراجعه کنندگان به برخی مراکز رضایت بیشتری داشته باشند.

 

داشتن فلوشیپ برای متخصص ارتودنسی به چه معنا است؟

به طور کلی در شاخه های مختلف علوم پزشکی، متخصصین می‌توانند بعد از اتمام دوره تخصص، در فلوشیپ های مختلف مرتبط به رشته خود شرکت کنند تا دانش و تخصص خود را در زمینه ای خاص به روز کنند. پس به طورکلی فلوشیپ در هر رشته ای، موجب بالا رفتن سطح علمی و تخصصی پزشک می‌شود. داشتن فلوشیپ برا متخصص ارتودنسی نیز صدق می‌کند

برای مثال گاهی برای درمان بعضی ناهنجاری های خاص فک و صورت، علاوه بر درمان های ارتودنسی معمول، نیاز به جراحی یا ارتوسرجری هم هست. متخصص ارتودنسی در غرب تهران که فلوشیپ جراحی ارتودنسی را گذرانده باشد، دانش و توانایی بیشتری در درمان بیماران ارتودنسی دارد. پس با استفاده از این دانش و تخصص، می‌تواند برنامه درمان کامل‌تر و مطلوب‌تری به بیمار ارائه دهد.

 

بهترین دکتر متخصص ارتودنسی در شهرک غرب تهران

 

دکتر سعید قریشی عضو انجمن ارتودنتیست‌های کانادا و آمریکا و همچنین رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی در سال ۸۲، آماده ارائه انواع خدمات تخصصی ارتودنسی در مطب خود هستند. شما می توانید برای معاینه، دریافت مشاوره و انجام درمان های ارتودنسی به متخصص ارتودنسی شرق تهران، غرب تهران و یا مرکز تهران در شعبه های کلینیک دکتر قریشی مراجعه کنید. ایشان همچنین به عنوان متخصص ارتودنسی در قم هم فعالیت می کنند.

در این مطلب به بیان معیارهایی برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی در سعادت آباد یا دیگر نقاط پرداختیم. دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی غرب تهران، از گزینه‌های انتخابی شما است. با بررسی معیارهای اعلام شده، بهترین دکتر ارتودنسی در غرب تهران (متخصص ارتودنسی شهرک غرب) و یا مناطق دیگر تهران انتخاب نمایید.

۴.۹/۵ - (۱۵۲ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *