متخصص ارتودنسی در غرب تهران

ارتودنسی غرب تهران

انتخاب یک متخصص ارتودنسی ماهر و با تجربه در غرب تهران می‌تواند تفاوت چشمگیری در نتایج درمان ارتودنسی شما ایجاد کند. متخصصین ارتودنسی در این منطقه با استفاده از آخرین فناوری‌ها و روش‌های پیشرفته درمانی، متعهد به ارائه خدماتی با کیفیت برای هر بیمار هستند. از مشاوره اولیه گرفته تا پایان دوره نگهدارنده، آن‌ها با دقت و حرفه‌ای‌گری، اطمینان از رضایت کامل شما را در اولویت قرار می‌دهند.

آدرس مطب غرب تهران: سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار ۲۴ متری، پلاک ۱۱، واحد ۲


متخصص ارتودنسی در غرب تهران

 

 

چه به دنبال درمان‌های ارتودنسی ثابت با براکت‌ها و سیم‌ها باشید، چه رویکردهای نامرئی مانند اینویزالاین را ترجیح دهید، دکتر سعید قریشی، متخصص ارتودنسی در غرب تهران می‌تواند راهنمای شما در مسیر دستیابی به لبخندی زیبا و عملکردی بهینه باشند.

 

توجه توجه : در مطب و کلینک های دکتر سعید قریشی، شما تمام هزینه را در ابتدا پرداخت نمی کنید.
بلکه در ابتدا تنها ۲۵% تا ۳۰% مبلغ را پرداخت می کنید و مابقی هزینه به صورت اقساط ۱۰ الی ۱۲ ماهه می باشد.

 

مهمترین ویژگی متخصص ارتودنسی غرب تهران

بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران نه تنها مهارت و دانش لازم برای پیشبرد موثر انواع ارتودنسی را در اختیار دارد، بلکه دارای ویژگی‌های خاصی است که او را از باقی متخصصین ارتودنسی متمایز می‌کند:

 • به روز بودن: یک متخصص ارتودنسی در غرب تهران، برای اینکه حقیقا پیشگام حوزه خود باشد، صرفا به روش‌های قدیمی اکتفا نمی‌کند. آنها در جریان آخرین پیشرفت‌ها و تکنیک‌های جدید ارتودنسی هستند، و همیشه به دنبال راه‌هایی برای مؤثرتر و کارآمدتر کردن فرآیند درمان می‌گردند.
 • رویکرد بیمار محور: دکتر ارتودنسی در غرب تهران همیشه بیمار را در اولویت قرار می‌دهد. او برای درک نیازها و اهداف خاص هر مراجع زمان می‌گذارد؛ و ضمن صحبت با آنها برنامه درمانی شخصی‌شان را برنامه‌ریزی می‌کنند. آنها همچنین به دقت روند پیشرفت را زیر نظر می‌گیرند و در صورت لزوم، اصلاحاتی را ایجاد می‌کنند.
 • مهارت‌های ارتباطی: یک متخصص ارتودنسی عالی می‌تواند روش‌ها و درمان‌های پیچیده را به شکل فهم‌پذیری توضیح دهد. آنها در هر مرحله از راه بیماران را در جریان قرار می‌دهند، تا آنها بدانند در طول درمان چه اتفاقی خواهد افتاد. همچنین، دکتر ارتودنسی غرب تهران مطمئن می‌شود که بیمار از نکات حفظ سلامت دهان و دندان (حین درمان و پس از آن) آگاه است.
 • توجه به جزئیات: رشته ارتودنسی به دقت زیادی احتیاج دارد. یک ارتودنتیست ماهر به تمام جنبه‌های درمان، (مثلا) از قرار دادن براکت‌ها گرفته تا تنظیم سیم‌ها، توجه زیادی دارد. آن‌ها شخصا واقعا وقت می‌گذازند تا مطمئن شوند که همه چیز درست است، و دندان‌ها و فک‌های بیماران‌شان در یک راستا قرار دارند.
 • توانایی همکاری: ارتودنسی یک رشته مشارکتی است، و حتی بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران هم باید بتواند به خوبی با دیگران همکاری کند. آنها باید با متخصصان دیگر مانند دندانپزشکان عمومی، جراحان فک و … روابط قوی داشته باشند، تا جامع‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مراقبت‌ها و برنامه درمانی را به مراجعان ارائه دهند.
 • انعطاف‌پذیری: یک ارتودنتیست عالی انعطاف‌پذیر و سازگار است؛ و می‌تواند موارد پیش‌بینی‌ناپذیر را به خوبی مدیریت کند.آنها می‌دانند که هر بیمار منحصربه‌فرد است و ممکن است چالش‌های غیرمنتظره در طول درمان ایجاد شود. این متخصص‌ها، در صورت لزوم می‌توانند رویکردشان را لزوم تنظیم کنند تا از کسب بهترین نتیجه مطمئن شوند.

در کنار موارد مربوط به مهارت و تخصص، خوب است به دلسوزی هم توجه داشته باشید. آیا یک دکتر ارتودنسی خوب غرب تهران می‌تواند به بیماران خود و رفاه آنها اهمیت ندهد؟ مسلما خیر.

چنین شخصی می‌داند که درمان ارتودنسی می‌تواند تجربه‌ای استرس‌زا باشد؛ و تلاش می‌کند که با وقت گذاشتن، گوش دادن به نگرانی‌ها، پاسخگویی به سوالات و …  خیال بیمار را در طول درمان آسوده کند.

 

دکتر ارتودنسی خوب غرب تهران

 

خدمات ارتودنسی غرب تهران

در مرکز ارتودنسی غرب تهران دکتر قریشی (واقع در سعادت آباد)، طیف وسیعی از درمان‌های موثر و مدرن ارتودنسی به مراجعان ارائه می‌شود، از جمله:

 • ارتونسی ثابت یک فک یا هردو فک با براکت‌های فلزی، سرامیکی و دیمون
 • ارتودنسی متحرک (نامرئی) با پلاک‌های شفاف
 • ارتودنسی رهگیری و پیشگیری برای کودکان
 • ارتوسرجری
 • ارتودنسی Face Mask با پلاک متحرک یا ثابت
 • ارتودنسی با دستگاه‌های ویژه مانند فانکشنال، Hyrax و …
 • الاستیک تراپی
 • فتوگرافی ارتودنسی
 • تعمیر براکت‌ها، پلاک‌ها و Fixها (ریتینرها یا نگهدارنده‌های ثابت) و …
 • و غیره

متخصص ارتودنسی غرب تهران هرکدام از این درمان‌ها را پس از معاینات دقیق و جلسه مشاوره، با توجه به ناهنجاری‌های شما و ترجیحات شخصی‌تان (از سبک زندگی گرفته تا بودجه)، به شما پیشنهاد می‌کند. پس از اعلام رضایت از طرف شما، روند درمان آغاز خواهد شد.

 

توجه توجه : در مطب و کلینک های دکتر سعید قریشی، شما تمام هزینه را در ابتدا پرداخت نمی کنید.
بلکه در ابتدا تنها ۲۵% تا ۳۰% مبلغ را پرداخت می کنید و مابقی هزینه به صورت اقساط ۱۰ الی ۱۲ ماهه می باشد.

 

متخصص ارتودنسی غرب تهران

 

در انتخاب دکتر ارتودنسی غرب تهران به چه مواردی توجه کنیم؟

علاوه بر در نظر گرفتن موارد بالا، هنگام انتخاب دکتر ارتودنسی در غرب تهران، نکات زیر را هم در نظر داشته باشید:

 

شهرت عمومی

تعداد متخصصان آموزش‌دیده در رشته ارتودنسی به هیچ عنوان کم نیست؛ اما چه تعداد از آنها توانسته‌اند بین تمام جنبه‌های درمان تعادل ایجاد کنند (از ارائه متد مناسب برای درمان گرفته تا رفتار مناسب، پرداخت قسطی و …)، تا بیمار نهایتا به نتیجه دلخواه رسیده باشد و تجربه خوبی هم از درمان خود داشته باشد؟

این مورد را می‌توانید با پرس‌وجو از اطرافیان، پرس‌وجو از سایر بیماران در اولین مراجعه‌تان به مطب/کلینیک، بررسی شبکه‌های اجتماعی، سایت و فروم‌ها متوجه شوید.

 

نمونه کارها

بررسی نمونه‌کارها و تصاویر قبل و بعد درمان، همیشه محک خوبی برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران بوده است. هیچ چیز به اندازه دیدن بیمارانی که مشکلی مشابه با شما داشته‌اند، اما حالا لبخندی بی‌نقص دارند، خیال شما را از بابت مهارت ارتودنتیست راحت نمی‌کند.

نمونه‌کارهای هر متخصص را معمولا می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت شخصیِ او بررسی کنید.

 

تجهیزات مطب و یا کلینیک

بدون استفاده از بهترین متریال، بهترین ابزارها و بهترین تجهیزات، هیچ متخصصی نمی‌تواند بالاترین سطح مهارت کار خود را به نمایش بگذارد.

مواد و وسایل نامرغوب می‌توانند هر مرحله از درمان و نتیجه نهایی را به خطر بیندازند. بنابراین، وقتی به هر مرکز ارتودنسی غرب تهران مراجعه می‌کنید، در اینباره هم سوالاتی بپرسید.

 

در دسترس بودن

در دسترس بودن متخصص در شهری مانند تهران بزرگ حیاتی‌ست. شما باید در یک بازه چندماهه تا چندساله به طور مرتب به متخصص مراجعه کنید؛ و بهتر است که این رفت‌وآمد کمتری هزینه مالی و زمانی را روی دست‌تان بگذارد.

در کنار این موضوع، اتمسفر کلیِ مطب و برخورد کارکنان را هم مد نظر داشته باشید. همچنین، مطمئن شوید که تمام مراحل مهم درمان توسط متخصص ارتودنسی غرب تهران انجام می‌شود، و نه دستیارهای او.

 

پرداخت انعطاف‌پذیر

یکی از موارد تاثیرگذار در انتخاب متخصص ارتودنسی، هزینه خدمات آنهاست. اما نه به این معنی که هر مرکز و کلینیکی که هزینه کمتری دریافت کند، بهتر است. اما داشتن شرایط پرداخت قسطی و قیمت‌های منصفانه با توجه مهارت متخصص، باعث می‌شود تا مراجعه‌کنندگان رضایت بیشتری داشته باشند.

 

توجه توجه : در مطب و کلینک های دکتر سعید قریشی، شما تمام هزینه را در ابتدا پرداخت نمی کنید.
بلکه در ابتدا تنها ۲۵% تا ۳۰% مبلغ را پرداخت می کنید و مابقی هزینه به صورت اقساط ۱۰ الی ۱۲ ماهه می باشد.

 

داشتن فلوشیپ برای متخصص ارتودنسی به چه معنا است؟

فلوشیپ به طور کلی و در دنیای پزشکی، یک دوره آموزشی کوتاه‌مدت و در واقع یک دوره تکمیلی تخصصی است. هر رشته تخصصی پزشکی (از جمله دندانپزشکی) در موضوع‌های عمده دوره‌های فلوشیپ دارد، که متخصصان واجد شرایط می‌توانند در آن شرکت کنند و فارغ‌التحصیل شوند.

فلوشیپ ارتودنسی نیز دوره‌ای است که بعد از گذراندن دوره تخصصی رشته ارتودنسی گذرانده می‌شود. به دلیل پیشرفت مداوم و افزایش پیچیدگی مشکلات و سندروم‌های فک و صورت، ارتودنتیست‌ها باید از هر نظر تخصص و مهارت کاملی داشته باشند.

ارتودنتیست‌هایی که دوره فلوشیپ را گذرانده‌اند، درجه علمی بالاتری نسبت به سایر متخصصان ارتودنسی دارند. این افراد همچنین توانایی بسیار بیشتری برای درمان ناهنجاری‌های پیچیده دارند.

 

بهترین مرکز ارتودنسی غرب تهران

 

ارتودنسی غرب تهران

ارتودنسی در غرب تهران توسط کلینیک‌ها و مراکز تخصصی ارائه می‌شود که به ویژه بر کیفیت و رضایت بیمار تمرکز دارند. این منطقه میزبان تعدادی از بهترین متخصصین ارتودنسی کشور است که با استفاده از روش‌های نوین و مدرن، به افراد کمک می‌کنند تا لبخندی زیبا و عملکرد دهانی بهینه داشته باشند. این مراکز با ارائه خدماتی نظیر ارتودنسی سنتی، ارتودنسی نامرئی و ارتودنسی دیجیتال، تجربه‌ای ایمن و راحت را برای بیماران فراهم می‌آورند.

 

بهترین دکتر ارتودنسی در غرب

با توجه به تمام فاکتورهایی که تا اینجا معرفی کرده‌ایم، دکتر سعید قریشی را به راحتی می‌توانیم به عنوان یکی از برترین متخصصان ارتودنسی غرب تهران معرفی کنیم.

رتبه اول برد تخصصی ارتودنسی ایران، بورد تخصصی از کانادا (در کنار پروانه کار در این کشور)، کسب دیپلم فلوشیپ از Royal College Dentists در کانادا، عضویت در انجمن ارتودنسی ایالات متحده و جهان و ده‌ها گواهینامه‌های بین‌المللی دیگر، تنها بخشی از ویژگی‌های ممتاز ایشان است؛ و شما می‌توانید لیست کامل افتخارات‌شان را در صفحه “درباره دکتر قریشی” ببینید.

ارائه مدرن‌ترین متدهای درمانی با باکیفیت‌ترین مواد و دستگاه‌ها، رضایت هزاران مراجع از اصلاح انواع ناهنجاری‌ها نزد ایشان (به همراه تصاویر قبل و بعد درمان)، در اختیار داشتن مطب‌ها و کلینیک‌های فعال در سه نقطه از پایتخت (شرق، غرب، مرکز) و … نیز کارنامه ایشان را کامل می‌کند.

 

سوالات متداول مرتبط با متخصص ارتودنسی در غرب تهران

 

 • چطور می‌توان بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی غرب تهران پیدا کرد؟

مدارک تخصصی و گواهی‌های بین‌المللی متخصص را بررسی کنید؛ از مراجعان قبلیِ او پرس‌وجو کنید؛ نظرات عمومی درباره آنها در شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌های تخصصی و … را بخوانید؛ نمونه‎کارهای آنها را بررسی کنید؛ به اتمسفر کلینیک‌/مطب آنها توجه کنید؛ و ببینید از چه متریال و لوازمی (با کدام درجه کیفی) استفاده می‌کنند.

 

دکتر سعید قریشی، رتبه اول بورد تخصصی ارتودنسی کشور
دارای سه کلینیک در تهران (شرق – غرب – مرکز)
و دارای دیپلم فلوشیپ و بورد تخصصی ارتودنسی کانادا
و همچنین عضو انجمن ارتودنسی آمریکا

 

 • هنگام انتخاب دکتر ارتودنسی در غرب تهران به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟

به روز بودن، رویکرد بیمار محور، مهارت‌های ارتباطی، توجه به جزئیات، توانایی همکاری با سایر متخصصان حوزه دندانپزشکی و انعطاف‌پذیری در روند درمان (و هنگام ارائه گزینه‌ها به بیمار) از مهمترین ویژگی‌های ارتودنتیست‌های عالی‌ست.

 

 • هزینه ارتودنسی در غرب تهران چقدر است؟

هزینه درمان می‌تواند بسته به نوع ارتودنسی، مدت زمان درمان، سن بیمار و چندین‌عامل دیگر متفاوت باشد. در مطب‌ها و کلینیک‌های دکتر قریشی، آخرین هزینه برای ارتودنسی یک حدود ۳۵ میلیون تومان، و برای دو فک حدودا ۵۰ میلیون تومان است (با شرایط پرداخت به صورت اقساط).

 • آیا متخصص ارتودنسی در غرب تهران برای کودکان و بزرگسالان خدمات ارائه می‌دهد؟

بله، بیشتر متخصصان فعال در این منطقه خدمات گسترده‌ای برای تمام گروه‌های سنی ارائه می‌دهند.

 • چه نکاتی را باید پیش از شروع درمان ارتودنسی در نظر گرفت؟

مهم است پیش از درمان درباره اهداف و انتظارات‌تان، نوع ارتودنسی مدنظر، مدت زمان درمان، هزینه‌ها و مراقبت‌های بعد از درمان به خوبی فکر کنید و با متخصص‌تان صحبت کنید.


 

آیا به دنبال بهترین مرکز ارتودنسی در غرب تهران هستید؟

هنگام انتخاب دکتر ارتودنسی خوب غرب تهران، مهم است که به دنبال فردی باشید که دارای ویژگی‌های یادشده و سابقه‌ای اثبات‌شده در ارائه درمان‌ها و مراقبت‌ها عالی داشته باشد.

یک متخصص برگزیده نه تنها مهارت‌ها و دانش فنی لازم را برای دستیابی به لبخندی زیبا و سالم در اختیار شما قرار می‌دهد، بلکه حمایتی را که در طول درمان برای حفظ اعتماد به نفس و راحتی احتیاج دارید، برای‌تان فراهم می‌کند.

هم‌اکنون می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج‌شده با کلینیک دکتر قریشی در غرب تهران ارتباط بگیرید، و نوبت ویزیت‌تان را نزد بهترین متخصص ارتودنسی غرب تهران رزرو کنید.

۴.۹/۵ - (۱۵۲ امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها