متخصص ارتودنسی در شرق تهران (تهرانپارس)

متخصص ارتودنسی در شرق تهران

اگر در محدوده شرق تهران (تهرانپارس) زندگی می کنید و تاکنون نیاز به ارتودنسی دندان‌های خود را احساس کرده‌اید و به دنبال یک متخصص ارتودنسی در شرق تهران هستید، میدانید که به دلیل نیاز مکرر به متخصص برای ویزیت و بررسی دندان‌ها چقدر نزدیک بودن مطب متخصص ارتودنسی در شرق تهران و تهرانپارس اهمیت دارد.

دکتر سعید قریشی یکی از متخصصین ارتودنسی هستند که چندین مطب در مناطق مختلف تهران از جمله شرق تهران (تهرانپارس) دارند که نزدیک بودن آن به وسایل حمل و نقل عمومی یکی از مزایای بزرگ آن محسوب می‌شود.

 

آدرس متخصص ارتودنسی در شرق تهران

برای مشاهده آدرس و کروکی کلینیک متخصص ارتودنسی در غرب تهران کلیک کنید.

 

بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران

شخصی که میخواهد درمان ارتودنسی خود را شروع کند، به یک مطب در حوالی منزل خود نیاز دارد. دوره درمان ارتودنسی حدود دو سال طول می‌کشد. برای شخصی که محل زندگی او قسمت شرق تهران است در دسترس بودن یک متخصص ارتودنسی در تهرانپارس بسیار حائز اهمیت است.

یکی از  مطب‌های ارتودنسی که در تهران پارس واقع شده است مطب دکتر سعید قریشی می‌باشد. کیفیت کار و روند درمان بیماران، نشان‌دهنده تبحر ایشان در ارتودنسی است.

ارتودنسی تهرانپارس یکی از بهترین تجربه‌های بیماران دکتر قریشی است. دکتر قریشی مدرک فلوشیپ و بورد تخصصی ارتودنسی کانادا را دارد. این امر در کنار دیگر مزایا، ایشان را به یکی از بهترین متخصصین ارتودنسی در تهرانپارس تبدیل کرده است.

 

چرا متخصص ارتودنسی کودکان در تهرانپارس را انتخاب می‌کنیم؟

رزومه موفق در درمان اطفال موجب اعتمادسازی در والدین می‌شود. ارتودنسی کودکان بدون درد و هیچگونه عارضه‌ای تحت درمان دکتر قریشی  در مطب تهرانپارس انجام می‌شود. بنابراین ایشان را به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی کودکان در تهرانپارس می‌شناسند.

 

نکات مهم در انتخاب متخصص ارتودنسی در شرق تهران

همانطور که بیان کردیم طول دوره درمان ارتودنسی حدود دو سال است. شخصی که به دنبال درمان ارتودنسی خود است دو مطلب را در نظر می‌گیرد. یکی از آن‌ها تخصص و تجربه متخصص ارتودنسی است. همچنین مسافت مطب با محل زندگی یا محل کار را نیز بررسی می‌کند.

اگر محل زندگی بیمار شرق تهران باشد، باید بیمار به دنبال بهترین دکتر متخصص ارتودنسی در شرق تهران باشد. همچنین مطب باید از نظر تمیزی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظر بیمار را جلب کند.

 

متخصص ارتودنسی در تهرانپارس

 

نحوه دسترسی به متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران

کودکان تحمل کم‌تری دارند. بنابراین باید شرایط درمان بهتری برای آنان فراهم باشد. این نکته بسیار مهم است که مطب متخصص ارتودنسی در شرق تهران باید هم از طریق مترو و هم از طریق اتوبوس و BRT در دسترس باشد.

در دسترس بودن و تخصص در زمینه ارتودنسی کودکان مزایای زیادی را برای مطب دکتر قریشی ایجاد کرده است. کسانی که به دنبال ارتودنسی در نارمک هستند وجود متخصص ارتودنسی کودکان در شرق تهران را یک مزیت می‌دانند.

 

نکات قبل از مراجعه به دکتر ارتودنسی تهرانپارس

به دلیل تراکم جمعیت بالا بهترین مراکز ارتودنسی در شرق تهران قرار دارد. وجود بهترین متخصص ارتودنسی در شرق تهران، شما را از مراجعه به سایر مناطق تهران بی نیاز می‌کند.

دکتر قریشی یکی از متخصصین ارتودنسی شرق تهران است که به درمان‌هایی نظیر حل مشکل کج بودن یک یا چند دندان، ازدحام و شلوغی دندان‌ها، جلو بودن فک بالا و پایین، کوچک بودن فک و شکاف لب و کام می‌پردازد.

می‌توانید قبل از مراجعه به مطب، مقالات سایت دکتر قریشی در خصوص مدت زمان ارتودنسی و هزینه ارتودنسی دندان را مطالعه کنید تا اطلاعات زیادی را به دست آورید.

شما با مطالعه این مقاله اهمیت دسترسی و پیدا اکردن متخصص ارتودنسی در تهرانپارس و شرق تهران را فرا گرفتید. به تمام نکات گفته شده برای پیدا کردن متخصص ارتودنسی در شرق تهران توجه کنید.

همچنین برای اینکه اطمینان بیشتری حاصل کنید، می‌توانید مقالات بیشتری را در زمینه ارتودنسی مطالعه کنید. مقالات مربوط به  ارتودنسی دندان دید بهتری را به شما خواهند داد.

۴.۵/۵ - (۹۱ امتیاز)
متخصص ارتودنسی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *